Výkup za hotové

Výkup za hotové

Vykupujeme byty, rodinné domy, chaty, chalupy, stavební pozemky, ornou půdu či trvalý travní porost. Jsme schopni vyplatit zástavy, exekuce a dluhy na nájmu a z půjček. Řešíme výkup domu před dražbou i během dražby.

Potřebujete rychlou hotovost?
Jste na správném místě!

V případě potřeby Vás po odkupu můžeme nechat ve Vaší nemovitosti dále bydlet formou nájemního vztahu a nikdo v rodině či v širším okolí nepozná, že jste nemovitost prodali.

Zdědili jste nemovitost a nevíte co s ní? Rádi ji od Vás koupíme.

Berete se, rozvádíte se a potřebujete rychlý prodej nemovitosti? Zavolejte nám o rychlé peníze.

Zajímají nás nemovitosti z měst a jejich okolí - Prahy, Dobříše, Berouna, Sedlčan, Slapské a Orlické přehrady, Plzně, Příbrami až po Písek, ojediněle a po domluvě i celé České republiky.

Přijedeme za Vámi a na místě se dohodne způsob prodeje.

Co vykupujeme?

▪ Nezadlužené nemovitosti

▪ Nemovitosti se zástavním právem banky či nebankovního subjektu

▪ Nemovitosti s exekučními dluhy a jinými omezeními

▪ Nemovitosti majitele v insolvenci

▪ Nemovitosti v dražbě

Jak to funguje?

Jednoduše. Chcete něco prodat? Zavolejte nám či napište. My přijedeme, ZDARMA ohodnotíme Vaši nemovitost a potom je na Vás, zda nám nemovitost prodáte anebo ne. Do ničeho Vás nebudeme nutit, nic po Vás nechceme dopředu podepsat – prostě a jednoduše – buď se staneme rovnocennými partnery, kteří uzavřou obchod anebo si podáme ruku a zase se pokojně rozejdeme.

Není lepší si najít realitní kancelář a dát jí nemovitost do zprostředkování?

Vždy záleží na Vašich potřebách, ale je třeba si uvědomit jedno – i když každý slibuje peníze ihned a rychlý prodej, není to pravda. Nemovitost se dle osvědčených statistik nabízí v průměru 5 měsíců, než se najde zájemce. A než obdržíte peníze, tak z důvodu že 90% všech kupujících si bere hypotéku, půjčku či jinak shání hotové peníze, dostanete kupní cenu za 6-9 měsíců od okamžiku, kdy jste se rozhodli dát svoji nemovitost na prodej. Nechce se Vám tak dlouho čekat na peníze? Zavolejte nám.


A jedna poznámka k zamyšlení – pokud Vám někdo řekne, že na jeho nemovitost se sehnal kupec do měsíce, jak asi dlouho čekala druhá nemovitost na svého kupujícího, aby vyšel statistický průměr pěti měsíců?

Na co si dát při výkupech pozor?


Nebezpečí je značné. Vždy si prověřte partnera, se kterým chcete uzavřít obchod. Snažte se získat co nejvíce referencí. Nikdy nic dopředu nepodepisujte, pokud jste neměli dost času vše si promyslet. Nedávejte z ruky podepsané dokumenty, aniž Vám za to protistrana nenabídne dostatečnou záruku. A hlavně si dejte pozor na nabídky, které jsou na první pohled "neskutečně skvělé a pro Vás výhodné". V naprosté většině případů nejsou tím, zač se vydávají. Ten, kdo je zprostředkovává, může být klidně malý podvodníček ale i zástupce renomované velké kanceláře, co se ohání etickými kodexy a snaží se Vás ulovit na podpis zprostředkovatelské smlouvy, která je však díky skrytým formulacím tzv. exkluzivní a Vy si jejím podpisem zablokujete možnost rychlého prodeje. Zkrátka – chtějte záruky a reference.

Stále váháte?
To je v pořádku!

Děláte životní krok a ten se musí dobře promyslet. Proto nás nezávisle zkuste oslovit, my Vám nemovitost férově oceníme a pak už bude jen a jen na Vás jak se rozhodnete.

Pevně věříme, že v nás získáte silného a spolehlivého partnera pro prodej Vaší nemovitosti.

Máte zájem o naše služby? Rádi Vám odpovíme na Váš dotaz nebo se s Vámi sejdeme.

Nabídněte nám nemovitost, obratem se Vám ozveme!

Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Ivo Bacík,  IČO 61652156, Petr Levý, IČO 13303457
WEBby KOWORKS.CZ
Ivo Bacík,  IČO 61652156
Petr Levý,  IČO 13303457

WEBby KOWORKS.CZ