O společnosti

O společnosti

Realitní kancelář ARKA podniká v realitní oblasti již od roku 1991, a nabízí Vám tak své dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Realitní kancelář ARKA je jedna z nejvýznamnějších a největších realitních kanceláří působících ve středočeském regionu. Ze své domovské kanceláře sídlící v Příbrami spolehlivě kontroluje veškerý trh s nemovitostmi v okruhu 100 km a dá se tak směle tvrdit, že je leadrem ve svém oboru na jih od Prahy.

Ve svém portfoliu má mnoho zajímavých lokalit jakými jsou Praha, okolí Slapské přehrady, Mníšek, Hořovicko, Dobříšsko, Berounsko, Příbramsko, Písecko, Benešovsko, oblast Brdských lesů až po Plzeň a mnoho dalších zajímavých oblastí.
Realitní kancelář ARKA si svým odborným a seriozním přístupem vybudovala dlouhodobě stabilní a dominantní pozici na realitním trhu. Díky osobnímu přístupu a kompletní péči v naplňování hesla Vaše nemovitost - naše starost evidujeme v našem portfoliu stovky spokojených klientů.

Dbáme na to, aby činnost realitního makléře byla vnímána jako prestižní a proto se snažíme o nejvyšší možnou spokojenost našich zákazníků - ať už se jedná o spolehlivost a solidnost ze strany realitní kanceláře či o maximální možnou diskrétnost.
Realitní kancelář ARKA je firma, jejíž vlastníkem je fyzická osoba, která dle zákona plně odpovídá za seriózní jméno své společnosti mimo jiné i svým osobním majetkem. Neschovává se tak za různé spolky, akciové společnosti a jiné pofidérní možnosti, jež ručí za své případné chyby pouze majetkem společnosti, který v mnoha případech nedosahuje ani poloviční hodnoty Vaší nemovitosti. Jsme solidní společností v maximální možné míře a spokojenost klienta je naší prioritou.
Realitní kancelář ARKA využívá k prezentaci Vašich nemovitostí inzerci v tisku, regionálních periodikách a na všech kvalitních realitních serverech s místním i celosvětovým vyhledáváním. O Vámi nabízené nemovitosti se dozví skutečně všichni.
Ivo Bacík,  IČO 61652156, Petr Levý, IČO 13303457
WEBby KOWORKS.CZ
Ivo Bacík,  IČO 61652156
Petr Levý,  IČO 13303457

WEBby KOWORKS.CZ